Logo

SHAKKEI Krajobraz zapożyczony- Osiedle Nowe Bemowo w Warszawie

Date

Thursday, October 21, 2021

Time

11:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

*Wypełnij POPRAWNIE pola aby otrzymać certyfikat uczestnictwa


Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych przez Virtus Studio znajdziesz tutaj.
Regulamin webinariów organizowanych przez Virtus Studio.

Agenda


SHAKKEI Krajobraz zapożyczony - Osiedle Nowe Bemowo w Warszawie

Zapraszamy na webinar z cyklu Architektura Krajobrazu. Tym razem gościem specjalnym będzie Pani Magdalena Wnęk z pracowni topoScape, która opowie o zapożyczonym krajobrazie na Osiedlu Nowe Bomowo w Warszawie.

Pracownia topoScape powstała w 2017r. w wyniku współpracy dwóch doświadczonych projektantek: Justyny Dziedziejko, właścicielki biura projektowego Agrokultura,
oraz Magdaleny Wnęk, która w firmie Abies- Architektura Krajobrazu była współautorem wielu projektów z zakresu przestrzeni publicznej. Zajmują się szeroko pojętym projektowaniem krajobrazu w kontekście współczesnych miast. Projektując uwzględniają kontekst miejsca, uwarunkowania przyrodnicze i ekonomiczno-eksploatacyjne, relacje społeczne pomiędzy użytkownikami, potrzeby zrównoważonego rozwoju oraz gospodarowanie wodami opadowymi.

Presenter

Mrs Magdalena Wnęk

Architekt krajobrazu , absolwentka SGGW. W latach 2003-2015 jako projektant w firmie Abies- Architektura Krajobrazu była współautorem wielu projektów z zakresu przestrzeni publicznej, w tym także obiektów zabytkowych m.in. Ogrodu Krasińskich w Warszawie. Ponadto posiada w dorobku liczne projekty przestrzeni dla placówek oświaty, placów zabaw oraz osiedli mieszkaniowych i innych obiektów publicznych np. Centrum Geoedukacji w Kielcach. Laureatka konkursów projektowych. Od 2017 roku współwłaściciel pracowni topoScape.